Haberler

Andreessen Horowitz 515 Milyon Dolarlık Fon Topladı

Büyük girişimcilik şirketlerinden Andreessen Horowitz (a16z) rekor düzeyde kripto para birim fonu topladı.

Andreessen Horowitz (a16z) yönetiminden yeni gelen haberler girişimcilik devinin kripto para fonu için tam tamına 515 milyon dolar fon topladığını gösteriyor.

Başarılı girişimcilik şirketi elde ettiği bu fon sayesinde yeni bir fon elde edecek ve bu fonu ne amaçla ve nasıl kullanacağı konusunda bazı soru işaretleri mevcut. Şirketin özellikle gelecek dönemde bu fonu daha fazla büyütmesi mümkün iken, kripto para fonunda hangi kripto paralara yer verilecek olduğu konusunda açıklama yok.

Kripto para fonu elde eden şirketlerin sayısı her geçen gün daha fazla yükselirken, özellikle de kısa vadede çok sayıda şirketin bu tür fonlar elde etmek için girişimlerde bulunabileceğine sıcak bakılmakta.

Andreessen Horowitz (a16z) tarafından konu hakkında yapılan açıklamalar özellikle diğer şirketleri de harekete geçirebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu