blank
Haberler

Andrew Yang: 2020’de yapılacak seçimlerde BTC ile bağış kabul edeceğim

ABD‘nin 2020 yılında yapılacak olan yeni başkanlık seçimlerine aday olacak olduğunu ifade eden ve bununla ilgili yasal süreçlere başlayacak olduğunu açıklayan Andrew Yang, seçim kampanyası dönemi boyunca kendisine tanınacak olan ”bağış hesabı” adı altında bağışlar kabul edecek olduğunu ama bununla da sınırlı kalmayacak olduğunu açıkladı.

ABD tarihinde bir ilke imza atarak kendisinin Bitcoin ile bağış kabul etmeye devam edecek olduğunu belirten Andrew Yang, bu sayede herkesin kendisine bağış yapabilecek olduğunu ve daha büyük oranlarda bağış toplayabilecek olduğunu açıkladı.

Andrew Yang Biraz Hevesli Görünüyor

Andrew Yang’ın unuttuğu bir konu ise ABD yönetiminin ve yargısının buna büyük oranda izin vermeyecek olduğu konusu. Zira dış ülkelerden ve ABD düşmanı ülkelerden kimliği belirsiz bağışları kabul etmeyen ABD yönetimi, kripto paralar konusu devrede olunca bunu CIA ile bilebilecek olsa bile kabul etmeyecek olduğu konusunda neredeyse kesin bilgiler mevcut.

Bağışlar sadece ABD’de açılan banka hesabına yapılabilecek olduğu üzere başka hiçbir yöntem kullanılamaz ve bunu değiştirmeye ABD Başkanı Donald Trump’ın yetkisi olsa dahi bu değişikliğin olması durumunda yargı ve senatodan geri dönmesi kesin.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu