Kripto HaberleriDogecoinAnonim Balina 6.3 Milyon Dogecoin (DOGE) Satın Aldı!

Anonim Balina 6.3 Milyon Dogecoin (DOGE) Satın Aldı!

Takip et

Shiba Inu’nun yükselişi ile arka planda kalan Dogecoin 0,20 $ altında akümüle olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta sonu kripto para piyasasında yaşanan ani ve sert düşüşten etkilenen Dogecoin 0,122 $ seviyelerine kadar gerilemişti.

Balinaların ve büyük yatırımcıların büyük fırsat olarak gördüğü düşüşler sonrası yüklü alımlar meydana geliyor.  Balinaların token alımlarının verilerini paylaşan “Whalestats” büyük bir Dogecoin balinasının 6,3 milyon dolarlık DOGE alımı yaptığını paylaştı.

Whalestats’ın paylaştığı  verilere göre anonim balina Dogecoin’in 0,17 $ seviyelerinde işlem gördüğü esnada 6.369.751 DOGE (1.114.337 dolar değerinde ) satın aldı.

Tesla CEO’su Elon Musk’ın desteklediği Dogecoin, Google Trends’den elde edilen verilere göre Google haber kategorisi sıralamasında 4. sırada yer aldı.

İlgili Haber
Google 2021 Trendleri Belli Oldu, İki Kripto Para Listeye Girdi!

6 Aralık’ta 8.doğum gününü kutlayan Dogecoin bu yılın Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,74 $ seviyelerine ulaşmıştı.

Ancak yükselişine devam edemeyen ve ATH’sinden bir hayli uzaklaşmış olan Dogecoin yaşadığı %76’lık düşüş sonrası CoinMarketCap verilerine göre 0,1718 $ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları