Kripto HaberleriHaberlerAnthony Pompliano: Bitcoin Her İnsanın Kullanacağı Para Birimi Olamayacak!

Anthony Pompliano: Bitcoin Her İnsanın Kullanacağı Para Birimi Olamayacak!

Takip et

Kripto para birimi sahiplerinin yakın zamanda fiyat düşüşleri nedeniyle kripto paralara bakış açısı olumsuza dönerken, Anthony Pompliano gelecekte kripto para birimlerine neler olacağını açıkladı. Gelecekte kripto para birimlerinin fiyatının ne kadar yükselirse yükselsin belirli oranda insanın itibari paraları kullanmak yerine kripto paraları kullanacağını, kripto paraların itibari paranın yerini almasını kendisinin bugün için beklemediğini açıkladı. Kripto paraların giderek daha çok sayıda insanın ilgisini çektiğini ve insanların gelecekte bugüne oranla daha çok kripto para kullanacaklarını tahmin ediyor.

Anthony Pompliano tek değil

Bu düşünceye sahip tek isim Anthony Pompliano değil. Kripto para birimlerinin gelecekte itibari paralar ile yarışamayacak olduğunu ama buna rağmen daha fazla insanın kripto para sahibi olacağını düşünenlerin sayısı giderek artıyor. BTC ve diğer altcoinlerin bugün her 100 insandan 1 tanesi kullanıyorsa, 10 yıl sonra her 100 insandan 3 tanesinin kullanması mümkün. 10 yıl içerisinde itibari paraların değerinde ise nasıl TL ve dolarda değer kayıpları oluyorsa bu değer kayıp ve kazançlarının daha fazla artacak olduğu ve para politikası savaşlarının artacağı beklenmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları