Kripto Para

Anthony Pompliano: Bitcoin Her İnsanın Kullanacağı Para Birimi Olamayacak!

Anthony Pompliano, her insanın gelecekte itibari paraları terk etmeyeceklerini ve kripto para kullanan insanların belirli oranda kalacağını açıkladı.

Nexo

Kripto para birimi sahiplerinin yakın zamanda fiyat düşüşleri nedeniyle kripto paralara bakış açısı olumsuza dönerken, Anthony Pompliano gelecekte kripto para birimlerine neler olacağını açıkladı. Gelecekte kripto para birimlerinin fiyatının ne kadar yükselirse yükselsin belirli oranda insanın itibari paraları kullanmak yerine kripto paraları kullanacağını, kripto paraların itibari paranın yerini almasını kendisinin bugün için beklemediğini açıkladı. Kripto paraların giderek daha çok sayıda insanın ilgisini çektiğini ve insanların gelecekte bugüne oranla daha çok kripto para kullanacaklarını tahmin ediyor.

Anthony Pompliano tek değil

Bu düşünceye sahip tek isim Anthony Pompliano değil. Kripto para birimlerinin gelecekte itibari paralar ile yarışamayacak olduğunu ama buna rağmen daha fazla insanın kripto para sahibi olacağını düşünenlerin sayısı giderek artıyor. BTC ve diğer altcoinlerin bugün her 100 insandan 1 tanesi kullanıyorsa, 10 yıl sonra her 100 insandan 3 tanesinin kullanması mümkün. 10 yıl içerisinde itibari paraların değerinde ise nasıl TL ve dolarda değer kayıpları oluyorsa bu değer kayıp ve kazançlarının daha fazla artacak olduğu ve para politikası savaşlarının artacağı beklenmekte.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı