Haberler

Anthony Pompliano: Geleceğe Odaklanın, Kısa Vadede Düşüşü Takmayın!

Kripto para analisti Anthony Pompliano konuştu.

Anthony Pompliano, kripto para birimi Bitcoin fiyatının kısa vadede düşecek olduğunu ancak bu konuda kesin olarak düşüş yaşayacak olduğuna dair bir beklentilerinin olmamasına rağmen uzun vadede 2021 yılında 100 bin dolar ve üzerinde bir fiyata sahip olacağını açıkladı. Bitcoin fiyatının giderek daha fazla yükselecek olduğunu ve yıllar içerisinde 100 bin doların üzerinde olacağını iddia eden Anthony Pompliano piyasaya yatırım önerisinde bulundu.

Bitcoin’e gelecek yıllar içerisinde çok daha fazla sayıda insanın ilgi gösterecek olduğunu ve çok daha fazla sayıda insan tarafından kripto para birimi yatırımı yapılacak olduğunu açıklayan Anthony Pompliano, Bitcoin fiyatında kısa vadeye değil, uzun vadeye odaklanmak gerektiğini belirtti.

Büyük resmi görmelerini ancak bu konuda hiçbir bilgi vermeyen Anthony Pompliano, sadece 2021 yılında 100 bin dolar fiyat ve üzerinde bir fiyatın Bitcoin için gerçek olacağını iddia etti. Bitcoin fiyatının 100 bin doların üzerine çıkması mümkün ancak bunun için çok büyük bir ilgi, çok fazla yatırım gerekiyor. 100 bin dolar üzerine yükselmesi durumunda kripto para borsalarının bir kaos senaryosu ile karşı karşıya kalmasının mümkün olacağı ise bir bilinmezlik durumunda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu