binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinAnthony Pompliano: Yıl Sonu 50.000 Dolar Olacak

Anthony Pompliano: Yıl Sonu 50.000 Dolar Olacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Morgan Creek Digital’in kurucusu ve analist Anthony Pompliano, SEC ile ilgili kararın gerçek olmayacak olduğunu ve yıl sonunda Bitcoin fiyatının 50.000 dolar olacağını açıkladı. Yıl sonuna kadar Bitcoin fiyatının dalgalı geçecek olduğunu ama yıl sonunda daha fazla ardı ardına artışlar ile 50.000 dolar olmasını beklediklerine değinen Morgan Creek Digital’in kurucusu ve analist Anthony Pompliano, yatırımcıların bu fiyat seviyesine hazır olmasını önerdi.

Açıklama Yaptı

Her zaman yaptığı açıklamalarında kripto paraların oldukça iyi bir güç kazanacak olduğunu ve 50.000 dolar rekorunun  gelecekte kırılacak olduğuna değindi. İddialar 50.000 dolar olurken, bu seviye ile ilgili Morgan Creek Digital’in kurucusu ve analist Anthony Pompliano, ”Gelecekte Bitcoin’in 50 bin dolara çıkacağını düşünüyorum. Bu, bu yıl olur mu bakıp görmek gerekiyor ancak ihtimal verin derseniz yıl sonu 50 bin dolar tahmini için oranı size %30-40 olarak verebilirim. Bence gelecek 30 günde böyle bir onaylama olmayacak ancak tabii ki bekleyip göreceğiz. Bu konu ile ilgili heyecanlı olan birçok kişinin olduğunu da biliyorum. Burda kurumsal bir paradan da söz ediyoruz. Bu para fonlara gidecek, vadeli işlemlere vs. gidecek. Bundan dolayı da bu ürünlerin volümleri artacak. Bu da fiyat artışı olarak dönecektir.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail