EthereumHaberler

Anthony Scaramucci: “Ethereum (ETH) İyi Temellere Sahip ve Daha da Büyüyecek”

Anthony Scaramucci CNBC'de Ethereum ile ilgili fikirleri paylaştı.

Ethereum ekosisteminde ki büyüme ve ardı ardına gelen rekorlar gözleri ona çevirdi. SkyBridge Capital’in CEO’su Anthony Scaramucci CNBC’de Squawk Box programına katılarak Etherejm’u sevmesine rağmen şirketin neden sadece Bitcoin ile ilgilendiğini açıkladı.

Sunucu son dönemde popüler olan NFT’lerin dahi Ethereum üzerinde kurulu olduğunu hatırlatarak Ethereum’un işlevselliği nedeniyle gelecekte Bitcoin’den daha çok işe yarayıp yaramayacağını sordu.

Scaramucci ikinci en büyük kripto para birimini sevdiğini söyleyerek sözlerine başladı. Ethereum’un bahsedildiği gibi büyük bir pazar olduğuna inanan Scaramucci “Ethereum iyi temellere sahip ve Ethereum’un daha da büyüyeceğini düşünüyorum.” dedi.

Şirketin sadece Bitcoin ile ilgilenmesinin nedenini de açıklayan Scaramucci kurumsal talebin şimdilik BTC tarafında olduğunu söyledi.

“Zamanı geldiğinde SkyBridge Capital bir Ethereum fonuna sahip olabilir. Ethereum inatçı bir kripto para birimi dolayısıyla ileride bir değer deposu haline gelecek ve insanlar onun üzerinde işlem yapmaya devam edecekler. Ancak bize gelen kurumsal yatırımcılar şimdilik Bitcoin teklifleri ile geliyorlar.”

 

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu