Ana SayfaHaberlerApple: Apple Card Kullanıcıları Kripto Para Satın Alamazlar!

Apple: Apple Card Kullanıcıları Kripto Para Satın Alamazlar!

Takip et

Apple’ın kredi kartı hizmeti olarak sunacağı Apple Card ile ilgili yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı. Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden Apple, eğer sözleşme güncellenmez ise kripto para birimlerinin hiçbir şekilde satın alınmasına izin vermeyecek. Apple Card kullanıcılarının nakit işlemler için işlem yapamayacak olduğu ve sadece kredi kartı görevi görecek olan işlemler yapmalarına izin verileceği belirtilen sözleşmede, kripto para yatırımı yapmanın sözleşme ihlali olacağı ve yaptırımlar uygulanacağı belirtiliyor. Havale, altın alımı ve benzer işlemlerde Apple Card ile yapılması yasaklı olan işlemler arasında yer alıyor.

Apple’ın kredi kartı aktif hizmet ürünü olarak sunacak olduğu Apple Card ile ilgili tasarruf sağlayacak olması ve insanlara kolaylık sunacak olmasından dolayı çok fazla sayıda Apple kullanıcının bu kredi kartı hizmetinden yararlanmak isteyeceği açıklanmıştı.

Yatırım ve finansman alanında dev banka Goldman Sachs ile çalışan Apple Card biriminin bu konuda olası ihlale nasıl yanıt vereceği konusu ise henüz merak ediliyor. Apple’ın olası bypass yöntemlerine karşı önlem alması da pek mümkün görünmüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları