binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinApple Kurucu Ortağı Bitcoin Fiyat Hedefini Açıkladı!

Apple Kurucu Ortağı Bitcoin Fiyat Hedefini Açıkladı!

Apple kurucu ortağı Bitcoin hakkında konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) 23.000 dolara ile 25.000 dolar arasında yatay hareketlerine devam ederken bazı yatırımcılar ve analistler düşüş modunda bulunurken bazı analistler de yükselişin devam edeceğini düşünüyor.

Yükseliş modunda olan isimlerden biri de dünyanın en değerli şirketlerinden biri olan Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak oldu.

Yakın tarihli bir röportajda Bitcoin hakkında görüşlerini dile getiren ünlü isim BTC’nin yakın gelecekte 100,000 dolara kadar yükseleceğini söyledi.

Bu Bitcoin tahminin arkasında herhangi bir matematik veya bilimin olmadığını belirten Steve Wozniak, Bitcoin’in geleceği konusunda iyimser olmaya devam ettiğini ve edeceğini savundu.

Wozniak, insanların Bitcoin ağına ve BTC‘ye güvendiğini ve inandığını, ilgilerinin de sürekli canlı kaldığını da sözlerine ekledi.

“Bitcoin, güvenli, istikrarlı ve muhafazakar.

Bitcoin konusunda iyimser olmaya devam ediyorum.

Bu bağlamda BTC’nin gelecekte 100.000 dolara yükseleceğini düşünüyorum.

Bu tahminimin arkasında matematiksel yada bilimsel bri veri yok. Ancak insanlar Bitcoin’e inanıyor ve güveniyor.”

Bitcoin ve kripto paralara olan inancını daha önceki röportajlarında da ifade eden Wozniak, ekonomik değer olarak kabul edilebilen birkaç büyük kripto para olduğunu ancak saf altın olarak nitelendirilebilecek tek kriptonun Bitcoin olduğunu söylemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Trader

Benim tahminim ise 200.000 dolar ile 250.000 dolar arası…

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail