Haberler

Apple Yeni Tedbir Planını Açıkladı

Artan protestolar sebebiyle önlemler alan Apple'dan yeni bir karar geldi.

Coronavirüsün tüm dünyaya verdiği ekonomik sıkıntılar aşılmaya çalışılırken en büyük hasarı alan ülkelerin başında gelen Amerika’da patlak veren ırkçılık protestoları hala devam ediyor.

Bilindiği gibi ülke sınırlarını aşan protestolarda birçok mağaza kundaklanıp yağmalanmış ve ciddi kayıplar yaşanmıştı. Bunun üzerine birçok marka belli bir süreyle ülkedeki mağazalarını kapatma yoluna gitmişti. Tedbir alma yoluna giden dev isimlerden biri de Apple olmuştu.

İlgili Haber
Apple ABD'de Artan Protestolar Sebebiyle Önlem Aldı

Şimdi de sektörün dev isminden kaybedilen müşterileri çekmek için önemli bir adım geldi. Artık “Apple Card” ile ürünler taksitle satılmaya başlanacak. Söz konusu kart sayesinde Mac, iPad ve Airpod gibi ürünler taksitli şekilde alınabilecek. Apple Card’ın önümüzdeki haftalarda hizmete girmesi bekleniyor.

Kart kullanan müşteriler, faizsiz ödemeler sayesinde maliyeti birkaç ay boyunca bölme imkanına erişecekler. Bununla birlikte bir dönem kripto paralarla adı birlikte anılan ve hatta kendi kripto para birimini çıkaracak söylentilerinin kol gezdiği dönemden beri dijital paralarla yakından ilgilendiği bilinen Apple’ın mevcut durumda ne yapacağı hala merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu