Kripto HaberleriHaberlerApple'a Yatıranlar Kazandı: Piyasa Değeri 2 Trilyon Doları Aştı!

Apple’a Yatıranlar Kazandı: Piyasa Değeri 2 Trilyon Doları Aştı!

Takip et

Dünyanın en büyük teknoloji üreticisi konumundaki Apple’ın hisseleri rekor kırmaya devam ediyor. Bu yılın başından itibaren %57 oranında değer kazanan ABD’li teknoloji devinin bugün itibariyle değeri 2 trilyon doları aştı. Türkiye’nin brüt dış borcu olan 430 milyar dolardan 3 kattan daha fazla değerli olan şirketin günden güne büyümesi ise şirketin gücüne güç kattı.

Apple, bu sene corona virüsü pandemisi döneminde özellikle FaceTime adlı özelliği sayesinde çokça insanın ilgi gösterdiği marka oldu. Aynı zamanda tüm cihazlar arasında saniyeler içerisinde entegrasyon gibi sebepler markanın ürünlerine talebi büyük oranda artırdı.

Bitcoin’e bu yılın başında yatırım yapanlar Apple’a yatırım yapanlara göre daha fazla kazanırken Apple’a yatıranlarında Bitcoin’e parasını yatıranlarında en ufak kaybı olmadığı bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları