AltcoinHaberler

Aragon (ANT) Yatırımı Tim Draper’a Şimdiden Binlerce Dolar Kar Getirdi

Draper, bir kez daha yatırım konusundaki uzmanlığını kanıtladı.

Yakın zamanda 1 milyon dolar değerindeki Aragon (ANT) yatırımıyla gündeme gelen ünlü girişimci Tim Draper, söz konusu hamlesiyle tartışma konusu olmuştu.

İlgili Haber
Tim Draper'ın Son Gözdesi: Aragon (ANT)

Draper, açık kaynaklı bir yazılım projesi olan Aragon’a dahil olabilmek için 1 milyon adet ANT tokeni almış ve bu sayede ANT’nin toplam token arzının neredeyse yüzde 2,5’lik kısmına sahip olmuştu. Aynı zamanda Aragon danışma kuruluna da üye olan ünlü girişimci, söz konusu yatırımıyla 1 hafta gibi kısa bir sürede 400 bin dolarlık bir kar elde etmiş oldu.

Draper’ın geçen ayın sonlarına doğru almış olduğu 1 milyon adet ANT o dönemde 0,70 dolar seviyesinde işlem görürken 1 haftada 1,41 dolara kadar çıktı. An itibarı ile 1.35 dolardan işlem gören altcoinle ilgili konuşan Draper, satış yapmayı düşünmediğini ve merkeziyetsiz dijital paraların daha fazla kullanılmasını desteklemek amacıyla böyle bir yatırım yaptığını ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu