binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinArbitrum (ARB) Cephesinde Yeni Gelişme: Geliştiriciler Duyuru Yaptı

Arbitrum (ARB) Cephesinde Yeni Gelişme: Geliştiriciler Duyuru Yaptı

Ethereum katman-2 çözümü Arbitrum geliştiricileri, resmi blog sayfalarından yeni bir duyuru yayınladı. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Arbitrum (ARB) Vakfı, fon sağlama planının üçüncü aşamasının başladığını duyurdu. Bu aşama için başvuru süreci 15 Nisan’dan Haziran sonuna kadar açık olacak.

Bu aşama öncelikle oyunlar, Non-Fungible Tokenler (NFTs), sosyal platformlar, Merkeziyetsiz Otonom Organizasyonlar (DAOs) ve Merkeziyetsiz Finans (DeFi) dahil olmak üzere merkeziyetsiz uygulama (dApp) projelerine odaklanacak. Projeler aşamalarına, büyüme tahminlerine ve türlerine göre kategorize edilecek ve özel finansman kanallarına ayrılacak.

Aşama 2 için başvuru formu 3 Nisan 2024 tarihinde resmen kapanacak. Bunu takiben, 3. Aşama için yeni başvurular 15 Nisan 2024 tarihinde açılacak.

Söz konusu hibeler, geliştiricilere ARB cinsinden dağıtılacak.

Daha önce Arbitrum, 44 milyon dolarlık kısa vadeli teşvik programının bir parçası olarak Ekim ayında halka açık bir yarışma düzenlemişti.

Arbitrum’un teşvik programı tarafından finanse edilen projeler, finansman aldıktan sonra kilitlenen toplam değer (TVL), hacim, ücretler ve günlük aktif kullanıcılar (DAU’lar) açısından çoğunlukla büyüdü. Bununla birlikte, kripto para piyasası bu zaman diliminde bir bütün olarak artış gösterdi, bu nedenle fonların etkinliği hakkında sonuç çıkarmak için muhtemelen çok erken.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail