Haberler

Argo’dan Yeni Kazanç Rekoru!

Argo Blockchain madencilik ve Blockchain şirketi rekor kırdı.

Argo Blockchain şirketinin madencilikten düşen kazançlara karşılık yeni bir rekor kırıldığı açıklaması geldi. 3. çeyrekte %75 kazanç elde eden ve %75 büyüyen şirketin, bu kazanç ile birlikte madencilik sektörünün ilk 5’leri arasına girmiş olduğu tahmin ediliyor. Argo Blockchain %75 3. çeyrek kazancı elde ederken, bunun 4.4 milyon dolara denk geldiği ve gelecek 4. çeyrekte daha büyük rekor elde etmesinin mümkün olabileceği değerlendiriliyor. Bitcoin fiyatındaki değer kayıplarının giderek artması ve madencilik şirketlerinin gelirlerinde düşüşler olmasına rağmen böylesi bir kazanç elde ederek büyüme performansını arttırması yatırımcıları da şaşkına çevirdi.

Madencilik şirketlerinin son dönemde gelirleri düşerken, yatırımcıların kazançlarının da düşüyor olması piyasada bazı sorunlara sebep oluyor ve bu da yatırımcıların madencilik sektöründe yeni yatırımlar yapmasını büyük oranda her zaman olmasa bile etkileyebiliyor.

Madencilik tesislerinde son dönemde felaketler yaşanması ve Çin’de madencilik yasaklarının devam ediyor olması, İran’da yeni madencilik kararları gibi etkenler dünyada batılı ülkelere madenci akınına sebep oluyor. Türkiye’de enerji ve diğer sebepler dolayısı ile madencilik yapan insan sayısı çok az.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu