coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinArthur Hayes, "Bitcoin'de Bu Yıl Boğa Var Mı" Sorunu Yanıtladı: "Bu Tarihten...

Arthur Hayes, “Bitcoin’de Bu Yıl Boğa Var Mı” Sorunu Yanıtladı: “Bu Tarihten Sonra Armageddon Geliyor!”

Eski BitMEX CEO'su Arthur Hayes katıldığı bir YouTube programında Bitcoin hakkında ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir zamanların en popüler kripto para borsalarından biri olan BitMEX’in kurucusu Arthur Hayes, katıldığı bir YouTube programında Bitcoin (BTC) hakkında ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

Şu sıralar Maelstrom adlı bir aile ofisini yöneten eski Bitmex CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin’in bu yıl yeni zirveler göremeyeceğini, ancak 2024’ten itibaren yükselişe geçeceğini düşünüyor:

“Bu yıl 70.000 dolara çıkacağımızı sanmıyorum, bence önümüzdeki yıl bu bariyeri aşacağız, sonra 2025, 2026 ve sonra Armageddon olacak.”

Hayes, 2024 yılında yaşanacak Bitcoin yarılanma (halving) olayının kilit bir olay olduğuna işaret etti.

Armageddon konusundaki yorumuna gelince, büyük bir savaş gibi daha çok toplumsal bir değişimden bahsettiğini açıkladı. Böyle bir olaya yol açabilecek iki faktör olarak niceliksel gevşeme ve toplumsal huzursuzluğa işaret etti.

Hayes, “Çok doğrudan olması gerekmiyor, sadece böyle bir durum var, çok fazla para var, güven yok ve insanlar kendi geçimlerini sağlamaya çalışıyor,” dedi. Bu senaryoda Bitcoin’in de düşeceğini sözlerine ekledi.

İlgili Haber  Bitcoin Düşmanı Peter Schiff'ten Tarihi BTC Paylaşımı Geldi: U Dönüşü Mü Yapıyor?

ABD’nin borç limiti kriziyle ile ilgili bir soru üzerine Hayes, bu konunun her zamanki gibi bir ileri bir geri gidişin ardından çözüleceğini söyledi. Ancak zamanlamasının piyasada dalgalanmalara neden olabileceğini savundu ve finansal bozulma olaylarının genellikle sonbaharda gerçekleştiğini iddia etti:

“Bankacılık kriziyle birlikte, federal hükümetin trilyonlarca dolar borçlanması gerekiyor çünkü kendilerini finanse etmeleri gerekiyor, temelde bu yılın 3. / 4. çeyreğinde patlayacak bir durumun barut fıçısını oluşturuyorsunuz ve bu yüzden sonuç olarak Bitcoin için oldukça iyi olabileceğini düşünüyorum. Yukarı ve aşağı yönde oldukça volatil olacak.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Oktay

Arthur hayes kim kopek de btc nin cikip cikmiycagini soyluyo aq. Aksama kadar reklamlarla algi yapmaya calisiyo ibbneler. Grmeyin aq btc sine..

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları