Ana SayfaHaberlerArthur Hayes: İnsanlar Artık Finansal Gizlilik Konusunda Daha Bilinçli Olmaya Başladı

Arthur Hayes: İnsanlar Artık Finansal Gizlilik Konusunda Daha Bilinçli Olmaya Başladı

Takip et

BitMEX’in kurucusu ve CEO’su Arthur Hayes, yakın zamanda yaşanan kripto para ve finansal gizlilik tartışmalarına dair açıklamalarda bulunarak gündeme dair soruları yanıtladı. Kripto para yatırımcılarının giderek artan talebe rağmen yeterince finansal gizlilik konusunda bilgi edinemedikleri ve insanların finansal gizlilik ile ilgili bazı konularda endişelerinin olduğunu açıklayan Hayes, bu konuda giderek daha çok sayıda insanın finansal gizlilik odaklı olarak hareket edeceğini açıkladı. Finansal gizliliğin insanlar açısından son derece önemli bir konu olması gerektiğini ve insanların istedikleri zaman bir yere veya bir kişiye yaptıkları ödemelerin gizli olabilmesi gerektiğini açıkladı.

Bitcoin ve kripto para birimleri giderek daha fazla insanın gündemine gelirken, milyonlarca dolarlık kripto para yatırımcıları bile finansal gizlilik konusunda zaman zaman akıl tutulması yaşayabiliyor.

BitMEX’in kurucusu ve CEO’su Arthur Hayes, kripto paraların bunu gelecekte daha iyi engelleyebilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin Cash hard forku ile Bitcoin’in tamamen gizli hale gelebilecek olduğunu iddia eden Hayes, Roubini hakkında ise etkinliklere katılmasına anlama veremediğini ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları