DogecoinHaberler

Artık Dogecoin İle Tesla Satın Alabilirsiniz!

Dogecoin gerçekten geleceğin kripto parası mı olacak?

Elektrikli otomobil devi Tesla’nın Bitcoin ile araç satışını durdurmasının ardından Bitcoin’de büyük bir dalgalanma meydana geldi. Elon Musk, çevresel kaygılarını gerekçe göstererek, Bitcoin ile bir ödeme almayacaklarını ifade etti.

Sonrasında takipçilerine bir anket yapan Musk, “Tesla’nın Dogecoin ile ödeme kabul etmesini ister misiniz?” diye sordu. Ankete %78 oranında evet yanıtı gelirken Tesla’dan bu konuda bir hamle gelmedi.

Öncelikle Tesla kanadından hala bu yönde bir açıklama gelmediğini hatırlamak istiyoruz. Ancak bir blockchain ve teknoloji şirketinin bugün yaptığı açıklamalar, Dogecoin yatırımcılarını sevindirdi.

Finansa sektörü için blockchain tabanlı çözümler sunan BOTS Inc, yerel otomobil bayilerinin ikinci el Tesla araçlarını satarken Dogecoin kabul edeceğini duyurdu. Bu konuda teknolojik altyapıyı da hazırlayacak olan şirket, bayilerine Dogecoin ile ödeme işleme hizmeti sunacak.

BOTS Inc, BTZI adıyla borsalarda işlem görüyor. Dolayısıyla bu hamle sonrası BOTS, ürünleri ve hizmetleri için Dogecoin kabul eden ilk halka açıklar şirketlerden birisi oldu.

Elon Musk ve Mark Cuban Dogecoin’i övmeye ve geleceğin para birimi olarak tanıtmaya devam ederken Tesla’dan bu konuda bir hamle gelecek mi her birlikte göreceğiz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Sizin yapacağınız clickbaite soxum

Last edited 10 ay önce by Anonim
Anonim

Bi an heycanlandk 😀


Başa dön tuşu