Kripto HaberleriHaberlerArtık Lüks Fransız Restoranında Shiba Inu İle Ödeme Yapmak Mümkün!

Artık Lüks Fransız Restoranında Shiba Inu İle Ödeme Yapmak Mümkün!

Takip et

Kripto paralarla alışveriş yapma fikri artık iyice kabul gördü ancak yine de dijital para ödemesi deyince herkesin aklına gelen ilk kripto para Bitcoin oluyor.

Ancak bu fikir de yavaş yavaş kırılmaya başlandı.

Nitekim konuyla ilgili son gelişme Fransa’nın Paris kentinde yaşandı. Paris merkezli bir restoran olan Le Bistrot d’Eleonore et Maxence, bundan böyle Shiba Inu kripto para birimi ile ödeme kabul edeceğini duyurdu.

Yani artık füme gine tavuğu, ganache, sığır tartarseverler leziz yiyeceklerini tüketirken ödemelerini kripto para aracılığıyla yapmanın rahatlığını da yaşayacaklar.

Müşterilerine lüks menüler sunan restoran, kapısına kripto para biriminin etiketini yapıştırdı bile.

Görenleri şaşırtan bu son gelişme Shiba Inu’nun kabul edilirliğinin her gün biraz daha arttığını ve söz konusu kripto değerin giderek daha fazla rağbet gördüğünü ortaya koyuyor.

Öte yandan “Reklamın iyisi kötüsü olmaz.” lafını haklı çıkarırcasına Elon Musk’ın olumsuz tweetleri sayesinde giderek ünlenen Shiba, gün içerisinde büyük spot borsalarda tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüş durumda.

Şüphesiz bu hafta en çok ses getiren ve işlem yoğunluğuna sahip olan kriptoların başında geldi Shiba Unı.

Arjantin’deki bir emlak ajansı Shiba’yı yakın zamanda desteklenen ödemeler listesine ekledi.

Öte yandan Robinhood platformu cumartesi günü müşteri anketine SHIB’i eklemiş ve bu kararın kullanıcıların kripto tercihlerini incelemek adına alındığını ifade etmişti. Şimdi herkesin gözü an itibarı ile 11. sırada yer alan ve 0.00004537 dolardan işlem görmekte olan kripto değerde.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları