Haberler

Asya’da Kurumsal Yatırımcılar Kripto Paralara İlgi Göstermeye Başladı

Asya'da kurumsal şirketlerin kripto para birimi yatırımlarına ilgi gösterdikleri açıklandı.

Asya dünyada kripto para birimleri için önemli bir yere sahip. 3 Asya ülkesi (Japonya, Çin, Güney Kore) kripto para piyasasının büyük bir kısmını oluşturuyor ve bu ülkeler dünyanın birçok ülkesine göre daha çok kripto para birimi satın alan insanlar ile dolu. Bitcoin satın alan insanlar bu ülkelerde gelecekte daha fazla buna ihtiyaçları olacağını ve daha fazla kazanacaklarını düşünerek yatırım yapıyorlar ve ellerindeki kripto para birimi yatırımları konusunda ödeme yöntemi ve yatırım olarak kullanabileceklerini düşünüyorlar

Son araştırmalar ise kripto para birimi satın almak isteyen kurumsal yatırımcıların sayısında büyük bir artış olduğunu ve fiyatın giderek daha fazla artma eğilimi gösterdiğini doğruluyor. Kripto para satın almak isteyen kurumsal yatırımcıların sayısının artması piyasa açısından en önemli gelişmeler arasında ve bunu yapabilecek olan çok sayıda şirket bugün kripto paralardan uzak duruyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu