Haberler

Asya’da Kurumsal Yatırımcılar Kripto Paralara İlgi Göstermeye Başladı

Asya'da kurumsal şirketlerin kripto para birimi yatırımlarına ilgi gösterdikleri açıklandı.

Nexo

Asya dünyada kripto para birimleri için önemli bir yere sahip. 3 Asya ülkesi (Japonya, Çin, Güney Kore) kripto para piyasasının büyük bir kısmını oluşturuyor ve bu ülkeler dünyanın birçok ülkesine göre daha çok kripto para birimi satın alan insanlar ile dolu. Bitcoin satın alan insanlar bu ülkelerde gelecekte daha fazla buna ihtiyaçları olacağını ve daha fazla kazanacaklarını düşünerek yatırım yapıyorlar ve ellerindeki kripto para birimi yatırımları konusunda ödeme yöntemi ve yatırım olarak kullanabileceklerini düşünüyorlar

Son araştırmalar ise kripto para birimi satın almak isteyen kurumsal yatırımcıların sayısında büyük bir artış olduğunu ve fiyatın giderek daha fazla artma eğilimi gösterdiğini doğruluyor. Kripto para satın almak isteyen kurumsal yatırımcıların sayısının artması piyasa açısından en önemli gelişmeler arasında ve bunu yapabilecek olan çok sayıda şirket bugün kripto paralardan uzak duruyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı