Kripto HaberleriHaberlerAsya Ülkelerinde Borsalara Yoğun İlgi

Asya Ülkelerinde Borsalara Yoğun İlgi

Takip et

Asya merkezli birçok kripto para birimi borsasına son dönemde yoğun mesai talepleri gönderen kripto para yatırımcıları, özellikle olası ölüm durumlarında neler olacak olduğu hakkında soru işaretlerine yanıt arıyorlar. Ölmeleri durumunda kripto paralarının ailelerine verilmesini isteyen, korona virüs dolayısı ile ölebileceğini düşünen çok sayıda Asya merkezli yatırımcı, olası durumda ailelerinin iletişim numaralarını borsalara gönderiyor.

Reddit ve daha birçok kripto para forumunda tartışma konusu olan ‘ölürsek kripto para birimi Bitcoin’lerimize neler olacak, kime kalacak?’ sorusuna bazı borsalar net yanıt vermezken, bazıları ise bu paraların üzerine yatabilecek potansiyelde.

Kripto para birimi borsaları bu konularda hesaba giriş olsun veya olmasın asla yasal mercilerden ölüm konusunda bilgi almadıkları sürece varlıkları en yakın akrabalara bile devir edemezler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları