blank
Haberler

Asya Ülkelerinde Borsalara Yoğun İlgi

Asya'da kurulu aktif kripto para birimi borsalarına yoğun ilgi gösteriliyor.

Asya merkezli birçok kripto para birimi borsasına son dönemde yoğun mesai talepleri gönderen kripto para yatırımcıları, özellikle olası ölüm durumlarında neler olacak olduğu hakkında soru işaretlerine yanıt arıyorlar. Ölmeleri durumunda kripto paralarının ailelerine verilmesini isteyen, korona virüs dolayısı ile ölebileceğini düşünen çok sayıda Asya merkezli yatırımcı, olası durumda ailelerinin iletişim numaralarını borsalara gönderiyor.

Reddit ve daha birçok kripto para forumunda tartışma konusu olan ‘ölürsek kripto para birimi Bitcoin’lerimize neler olacak, kime kalacak?’ sorusuna bazı borsalar net yanıt vermezken, bazıları ise bu paraların üzerine yatabilecek potansiyelde.

Kripto para birimi borsaları bu konularda hesaba giriş olsun veya olmasın asla yasal mercilerden ölüm konusunda bilgi almadıkları sürece varlıkları en yakın akrabalara bile devir edemezler.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu