Kripto Para

Asya’da Bitcoin Görünümü Negatif: Satışlar Öncelikli, Alımlar Geri Planda

Kripto para birimleri Asya'da negatif seyrediyor.

Çin Devlet Başkanı bugün ABD Devlet Başkanı Trump ile görüştü. Bu görüşmede işbirliğinin arttırılması konuşuldu. Bu dönemde Asya ekonomileri ciddi tehdit altında iken, aynı zamanda ABD ekonomisi de ciddi bir tehdit altında. Aynı anda tehdit altında olan iki büyük ekonomi birbirine karşı savaşı hızlandırmaya istekli olmasa da, ABD’nin Çin ekonomisinde büyük tahribatlar yaratabilecek olduğundan endişe ediliyor.

Washington’dan yapılan açıklamalarda son dönemde ekonomide kötü dönemlere girildiği birçok kez doğrulandı. Bir süredir devam eden ekonomik paket çalışmalarında yine ekonomiyi %100 rahatlatacak kararlar alınmaması tepkilere sebep oldu.

Asya’da ise bugünlerde LocalBitcoins ve diğer kripto para borsası verilerine göre alımlar az iken, satışlar ise oldukça yüksek düzeyde seyrediyor. Bitcoin alan Asyalı insan sayısı az iken, satan insan sayısı ise daha fazla.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu