Haberler

Asya’da Yatırımcıların Çoğu Duruma Göre Yatırım Yapıyor

Asyalı kripto para birimi yatırımcılarının büyük bölümü sadece tek nedene bağlı kalarak yatırım yapmıyor.

Hong Kong olayları, Kuzey Kore tehdidi, Çin’in bölge ülkelerine potansiyel tehdidi ve daha birçokları Asya bölgesinin çok da güvenilir olmasının önüne geçiyor. Tüm bölge ülkeleri füzeler, savunma araçları ve siber saldırı araçları ile kendilerini korumak isterken Güney Kore, Japonya ve diğer bazı ülkeler bölgede birbirlerine güveniyor. Ancak bölgede güvenilmez olan ortak Çin ise bu konuda her ülke için bir potansiyel tehdit olarak görülüyor.

Bugün Asyalı kripto para birimi yatırımcıları sadece Çin’den gelen tehditlere veya diğer tehditlere bağlı kalarak değil, kısa, orta ve uzun vadeli olarak nasıl karar vereceklerini düşünerek ve kripto para birimlerinden ne istediklerini bilerek hareket ediyorlar.

Çoğu Güney Koreli yatırımcı bu sebeple kayıp yaşamazken, tek nedene bağlı kalmayarak yapılan yatırımlar ve doğru hareketle yapılan yatırımlar Asya merkezli yatırımcıların ilk tercihi konumunda.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu