Altcoin

Austin Arnold Açıkladı: Bu 5 Altcoin, Eylül Ayında Patlama Yapabilir!

Arnold, Eylül ayı için 5 altcoine işaret etti.

Altcoin Daily’nin ünlü sunucusu Austin Arnold, eylül ayında patlama yaşayabileceğini düşündüğü beş altcoini takipçileri ile paylaştı.

5 Altcoin, Eylül Ayında Patlama Yaşayabilir

Analist, 945.000 abonesine yönelik yaptığı son videosunda özellikle Tezos (XTZ), VeChain (VET), Ethereum (ETH), Cosmos (ATOM) ve Cardano’ya (ADA) baktığının altını çizdi. Peki analist neden bu beş altcoine odaklanmış durumda?

Arnold’In videosundaki konuşmalarına göre XTZ son dönemde birçok ortaklığa imza attı ve zaten Proof-of-Stake tabanlı olan ağ, çevreci olmasıyla da öne çıkıyor. Özellikle yeni finans kurumları ile ortaklık kurulmasına vurgu yapan Arnold, bunun yeni bir fiyat rallisi yaşatacağının altını çizdi.

Arnold, VeChain için ise bunun 1 milyon dolarlık NFT fonlaması aldığını açıkladı. Kendi NFT platformunu kurmak için 1 milyon dolarlık fonlama alan VET, son dönemdeki trendi lehine kullanabilir ve NFT çılgınlığı ile yükselebilir.

Ethereum için ise şu an her şey yolunda ilerliyor ve hem ETH 2.0 kontratındaki ETH miktarı, hem de yakılan ETH miktarı rekor kırıyor. Analist, ETH fiyatı için ise 4.500 doların yeterli olmadığını düşünüyor.

Arnold, Cosmos’un ise ETH, SOL ve ADA gibi olmasına rağmen hala son dönemdeki ralliden payına düşeni almadığını belirtti. Cosmos ağının aynı zamanda Bitcoin ağı ile köprü kurmasına da işaret eden analist, yükseliş bekliyor.

Son olarak da Cardano’ya değinen analist, Alonzo hard forku gelene kadar yükselişin sürmesini bekliyor. Bu da aslında ADA’nın Eylül ayı boyunca yükselebileceğine işaret ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu