binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerAvrupa Birliği Kripto Para Düzenlemeleri Konusunda Ne Düşünüyor?

Avrupa Birliği Kripto Para Düzenlemeleri Konusunda Ne Düşünüyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Avrupa Birliği yönetimlerinin kripto paralar üzerinde yeni çalışmalar düzenledikleri, bu çalışmaların ise arka planda devam etmesinden dolayı sürekli olarak farklılıklar gösterdiği ve olası durumlar karşısında ne yapılabilecek olduğu konusunda bilgi sahibi olmaya çalışıyorlar. Yatırımcıları korumak, kripto para borsalarının daha fazla güvenlik önlemi almasını sağlamak ve daha fazla güvenlik önlemi almasının yanında ülke vatandaşlarının da kripto paralar konusunda daha fazla bilgilendirilmesi yönünde çalışmalar düzenleniyor.

AB üyesi ülkelerin ekonomik olarak toplantılar düzenledikleri ve düzenlenen bu toplantılarda basına açıklanan kısmının dışında kripto paralar ile ilgili de görüşmeler yapıldığını söylemek mümkün olabilir.

Bitcoin Asıl Önem Konusu

AB üyesi ülkeler için  asıl önem konusu Bitcoin olmakla birlikte Ethereum, Ripple, NEO başkaca kripto paralarında AB’nin gündeminde olabildiğini düşünmek yanlış olmaz. Her üye ülke Almanya dahil olmak üzere yaptıkları araştırma ve bilgiye dayalı çalışmalar kapsamında en üst düzeyde önlemlerini almaktalar. AB’nin aldığı önlemler dışında ABD’de de ise en üst düzeyde araştırmalar yapılıyor ve en üst düzeyde önlemler alındığı biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail