Kripto Para

Avrupa Birliği’ne Fransa Tarafından Verilen Kripto Para Önergesine Ne Oldu?

Fransa Maliye Bakanı Bruno Le Maire, AB'nin artık kripto para yasası adımlarını atması için ısrarını sürdürüyor.

Ekonomik olarak bir ‘bunalım’ döneminden geçen Fransa ekonomisi giderek daha fazla gelişiyor. Ülke ekonomisi gelişiyor gelişmesine ancak Fransız alt gelir sahibi kimseler ülkede adaletli bir gelir dağılımı olmadığından, kiraların aşırı yükseldiğinden ve giderek artan ürün/yakıt fiyatlarından dem vuruyor.

AB’nin ilk 2 önemli üyesi olarak bilinen Fransa ve Almanya’nın kripto paralar konusunda görüşleri arasında farklılık olması ise AB’nin kripto para birimleri konusunda hızlı hareket etmesinin önünde olan engel olarak görülüyor. AB’ye Nisan 2019’da sunulan önerge henüz hayata geçirilmemiş olduğundan AB’nin kripto para birimleri bakış açısında herhangi bir netlik bulunmuyor.

Fransa AB’ye kripto para baskısını normal düzeyde sürdürüyor

AB’nin kripto para birimlerinden daha önemli konuları var. Ancak AB’nin ekonomik kanadının en önemli konuları arasında Euro’nun güvenliği geliyor. Euro’nun güvenliği için ise kripto para düzenlemeleri Fransa Maliye Bakanı Bruno Le Maire’ye göre çok önemli…

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu