Haberler

Avrupa Birliği’nin Kripto Para Düzenlemelerini Corona Mı Vurdu?

Avrupa Birliği tarafından kripto para birimlerine yönelik düzenlemeler yapılması 6 ay önce beklenen bir gerçekti.

Kripto para birimi sahipleri son 6 ay içerisinde corona virüsü dolayısı ile büyük kayıplar yaşadılar. Sadece kripto para fiyatlarından değil, aynı zamanda yapılacak düzenlemelerin yapılamaması gibi sebepler nedeniyle yaşadıkları bu kayıplar son derece üzücü ve can sıkıcı oldu. Aynı zamanda corona virüsüne bağlı olarak Avrupa Birliği tarafından yapılabileceği iddia edilen, 6 ay önce Fransa liderliğinde Avrupa Birliği üyesi ülkelere sunulan düzenleme önerilerinin bu dönemde çok yavaş gittiği belirtiliyor.

Corona virüsünün yasal düzenlemelerde etkisinin sadece Avrupa Birliği açısından değil, Çin, Rusya ve diğer birçok ülke için olduğu düşünülüyor.

Bunun sebeplerinden bir tanesi olarak özellikle de son dönemde temsilcilerin yasal düzenlemeler için meclislere katılmaması, katılamaması gibi sebepler neden olarak gösterilmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı