Kripto HaberleriHaberlerAvrupa Merkez Bankası: Bitcoin Bir Para Birimi Değildir!

Avrupa Merkez Bankası: Bitcoin Bir Para Birimi Değildir!

Takip et

Avrupa Merkez Bankası yetkilisi Philip Lane, Bitcoin’in bir para birimi olmadığını, AB’nin kripto para birimleri ile ilgili yapılacak olan düzenlemelerinin gelecekte daha aktif olabileceğini ve kripto paraların yatırımcılar için bazı problemler yaratma potansiyeli olan bir kripto para birimi olduğu açıklandı. Avrupa Merkez Bankası yetkilisi Philip Lane, kripto para ile ilgili olarak ECB’ye gönderilen sorulara yanıt verdiği dakikalarda bu soru hakkında kendisine sorulan bazı farklı sorularıda yanıtlamış oldu.

ECB, kripto para birimi sahiplerinin oldukça değişken ve para birimi olmayan bir yatırım yaptıklarını, Bitcoin’in bir para birimi olmadığını ve insanların Bitcoin satın alırken herhangi bir para birimi olmadığından emin olduktan sonra yatırım yapmasının daha doğru bir yol olduğunu açıklamak istiyor olabilir.

Avrupa Merkez Bankası yetkilisi Philip Lane, Bitcoin’in hiçbir şekilde para birimi olarak kabul edilmediğini ve bir varlık olarak kabul edildiğini açıklarken, kripto paraların hepsi için bu durumun geçerli olduğunu ifade etmişti oldu. Bitcoin giderek daha fazla sayıda insan tarafından kullanılıyor olmasına rağmen insanlar Avrupa Merkez Bankası yetkilisi Philip Lane’ın açıklamalarındanda etkilenebilir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları