bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerAvrupa Merkez Bankası Yeni Rapora İmza Attı!

Avrupa Merkez Bankası Yeni Rapora İmza Attı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Avrupa Merkez Bankası, kripto paraların gelecekte bir risk olabileceği ancak bugünün ekonomik politikasını etkileme gücünün asla olmadığını ve kripto paraların fiat para birimlerinin yerine geçmesinin mümkün olmadığını açıkladı. Avrupa Merkez Bankası, kripto para yatırımcılarının sayısının artsa bile tüccarların kripto para birimlerinin değerini artırabilecek bir güce kavuşamadıklarını ve tüccarların kripto para fiyatlarını asla belirlemede herhangi bir şekilde rolleri olmadığı açıklamasında bulundu.

Bitcoin’in fiat para birimlerinin yerine geçmesinin mümkün olmadığını ve stabilcoinlerin gelecekte iyi değerlendirilmesi durumunda sonucun iyi olabileceği uyarısında bulundu.

Avrupa Merkez Bankası tarafından yapılan resmi bildiride kripto para birimlerinin herhangi bir risk yaratmadığı ve küresel ekonomide herhangi bir etkisinin henüz olmadığı, ancak gelecekte küresel ekonomide etkisinin fazla olmasa da olabileceği uyarısı yapıldı. Henüz binlerce dolarlık Bitcoin’in kripto para piyasasının en büyük belirteci olduğu ve piyasayı belirlediğine değinen resmi yayınlanan bildiride, AB’nin atması gereken herhangi bir adımın güvenlik ve ekonomiye tehdit olmadığı için olmadığı, rutin düzenlemelere devam edilmesi gerektiği önerisinde bulunuldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları