Kripto HaberleriHaberlerAvrupa Parlamentosu: Kripto Paralar Bir Tehdit Değil

Avrupa Parlamentosu: Kripto Paralar Bir Tehdit Değil

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Avrupa Parlamentosu Ekonomik ve Parasal İşler Komitesi (ECON), kripto paraların merkez bankaları adına bir risk olmadığını doğruladı. Kripto paraların henüz bu kadar az piyasa hacmine sahip olduğu ve yerinde durmayan değere sahip oldukça büyük bir risk olmayacak olduğu açıklanan  raporda, eğer ki kripto paraların dengesi sürekli eşit olur ve piyasa hacmi trilyonlarca dolarlar ile anılmaya başlanır ise işte bu durumda AB üyesi ülkeler adına kripto paraların Avro adına büyük bir tehlike ve güvenlik sorunu yaşatabilecek olduğu açıklandı.

AB üyesi ülkelere sunulan rapor özellikle detaylı bir şekilde hazırlandı ve ilgili yetkililere sunuldu. Raporda Bitcoin veya kripto para almak için bankaların kullanılma zorunluluğu olması ve kripto para satışlarının Avrupa tarafından izin verildiği için yapılabildiği, en olası durumlarda bunun önlenebilecek olduğu iddia edildi.

Beklenmedik Sonuçlar Alırlar İse…

Avrupa Parlamentosu eğer ki Bitcoin ile ilgili merkez bankalarını tehdit eden bir durum sezer ise ve bu durumu algılar ise anında kripto paraların satışını AB üyesi ülkelerde yasaklama hakkına sahip yasaları jet hızında devreye sokabilir. Dünyanın önünde kripto paralar ile ilgili ciddi bir engel bulunmadığının en iyi kanıtı da işte bu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları