blank
Kripto Para

Avrupa’da Kripto Paraların Geleceği Asya’ya Göre İyileşebilir

Avrupa'da kripto paraların geleceği nasıl olacak?

Avrupa’da kripto paralara olan ilgi az. Bitcoin sahibi olan Avrupalı sayısı çok düşük ve gelecekte kripto paralara sahip olmak isteyen Avrupalı genç yetişkinlerin sayısı Asya’ya göre hayli düşük. Bitcoin sahibi olan Avrupalı genç sayısının az olması ve yetişkin yaşlıların kripto paraları tercih etmiyor olması ise Avrupa’da kripto paraların uzak gelecekte de pek iyi olmayacağını gösteriyor. BTC sahibi olmak isteyen Avrupalı sayısının neden artmadığı ise bugünün fiyat ve piyasa koşullarına göre değişiyor.

Avrupalı yatırımcılar, altın, Euro ve ABD Doları yatırımının çok daha fazla değer gördüğünü ve bu yatırımların çok daha fazla güvenilir olduğunu düşünerek kripto para yatırımlarına pek fazla güvenmiyorlar.

Gelecekte düzelir mi?

Avrupa’nın kripto paralara bakış açısının gelecekte düzelip düzelmeyecek olduğu hakkında ise merak konusu hakim. Kripto paralara Asya’ya göre daha fazla hakim olabilecek ekonomik güçte olan Avrupalıların, kripto paralara en düşük fiyat ile sahip olup, en fazla kazanca sahip olmaları mümkün. Henüz Alman vatandaşlarının yarısından fazlası Bitcoin almayacağını belirtiyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu