Kripto Para

Avrupa’da Kripto Paraların Yaygınlaşması Tehdit Değil

Euro bölgesi zorda.

Euro bölgesi hakkında yapılan açıklamalar Euro’nun en tehlikeli döneminden geçtiği ile ilgili olsa da kripto paralar Euro’ya karşı büyük bir tehdit değil, en azından şimdilik. Kripto para yatırımlarının Avrupa için herhangi bir tehdit olup olmadığı hakkında eğer yasal düzenlemeler çok uzun süre düzenlenmez ise bunun sonucunda kötü sonuçlar almak mümkün olabilir. Yatırımcıların, kripto para birimlerine geçip Euro kullanımını bırakması mümkün olmadığı için uzun vadede Euro ve doğrudan Avrupa için herhangi bir tehdit yok.

Ancak kripto paraların gelecekte Euro için büyük bir tehdit olması mümkün. Eğer yasal düzenlemeler yapılmaz ve Euro kullanımı yerini mağazalar ve AVM gibi yerlerin ve hastaneler gibi yerlerde ödeme kabul noktalarında tercih edilmeye başlar ise sonucu Avrupa için ve Euro için çok kötü olabilir.

Euro dünyada güçlü!

Dünyanın en güçlü 2 para birimi arasında yer alan ve ABD Doları karşısında bile güçlenen Euro, gelecekte kripto paralar sebebi ile tehdit altına girerse Avrupa Birliği ve Euro Bölgesi yöneticileri tarafından atılacak olan adımlarda kripto paralara karşı yaptırımların olduğunu bile görebiliriz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu