Kripto HaberleriHaberlerAvrupa'da Ortalık Karışık: Yatırımcılar Euro'nun En Güvenilir Varlık Olduğuna Emin

Avrupa’da Ortalık Karışık: Yatırımcılar Euro’nun En Güvenilir Varlık Olduğuna Emin

Takip et

Bir süredir devam eden corona virüsünün etkisi artık en üst noktalara doğru gitmek üzere. Avrupa ülkelerinde yaşanan kaos ise bu dönemde AB’nin daha fazla destek vermesi gerektiğine işaret eden bir durumu gösteriyor. AB yeterince yardım yapmadığı için bazı Avrupa ülkeleri zorluklar karşısında doğru adımlar atamayabiliyor.

Özellikle Almanya, Fransa ve Hollanda dışında diğer AB üyesi ülkeler çok ciddi ekonomik desteklere ihtiyaç duyabilecek iken, bazıları ise bu dönemde yardıma muhtaç duymadığı için AB’ye başvurmuş değil. Başvuranlar ise gerekli yardımları alabilmiş değil…

Euro en güvenlisi mi?

Euro AB’de ortak bir para birimi olmasa bile Euro Bölgesi üye sayısı son derece fazla. Dolar karşısında bile her zaman güçlü durumda olan Euro’nun bundan sonraki dönemde bu kadar güçlü olup olamayabilecek olduğu hakkında ise soru işaretleri var.

Euro kuru yerine altını tercih eden Avrupa vatandaşlarının sayısı az olmasa bile, bu dönemden sonra altın yatırımcısı sayısının daha fazla olabileceğinden söz ediliyor. Özellikle Bitcoin ve altın arzı kısıtlı olan ürünlerin bu dönemde ciddi bir taleple karşılaşacağı öngörülen olaylar arasında.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları