AltcoinHaberler

Axie Infinity (AXS) Haksızlık Yapan Oyuncuları Cezalandırdı!

AXS'den win trade iddialarına ilişkin açıklama geldi.

2021 yılına damgasını vuran “play to earn” projelerin başında Axie Infinity geliyor. İnsanların oyun oynayarak AXS kazandığı oyun son dönemde oldukça popüler olmuş ve oyunun yerel tokeni AXS %17.000’lik bir yükseliş yaşamıştı.

AXS’nin popülerliğinin hala kaybolmadığını ve milyonlarca insanın oyunu oynadığını görüyoruz. Ancak son dönemde ortaya atılan bazı “win trade” iddiaları kafaları karıştırmıştı.

Win trade: Bazı oyuncuların kendi aralarında anlaşarak danışıklı olarak birbirlerinin kazanmasını sağlamalarıdır.

AXS kısa süre önce yaptığı bir duyuruda, win trade iddialarına ilişkin bir açıklama yaptı. İddiaların doğru olduğunu ifade eden geliştiriciler, söz konusu oyuncuların cezalandırıldığını belirtti.

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Topluluktan gelen sayısız rapor ve yayınlanan video örnekleri sayesinde, topluluk içinde “win trade” ile ilgili büyüyen bir sorun olduğunu öğrendik.

İlgili taraflar hakkında işlem yaptık.

Axie’nin hepimizin birlikte savaşması, inşa etmesi ve rekabet etmesi için onurlu bir yer olarak kalması önemlidir.

Hizmet Şartlarında, gizli anlaşma ve şikeye karşı sıfır toleransı açıkça ifade eden bir güncelleme yapılacaktır.”

Konuyla ilgili daha fazla detaya ulaşmak içi aşağıdaki bağlantıya gidebilirsiniz.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu