AltcoinHaberler

Axie Infinity (AXS) Merkeziyetsiz Borsa Kuruyor!

AXS'den sevindirici haberler gelmeye devam ediyor.

Bugün %30 oranında yükselen Axie Infinity’den bir güzel haber daha geldi. En popüler blok zincir oyunu olan platform yeni bir merkezi olmayan borsa kuracak.

Oyun dünyası ile merkezi olmayan finans pazarını birleştirecek olan bu girişim oyun oynayan kullanıcıların AXS’lerini satmasında da büyük kolaylık sağlayacak.

The Block’un haberine göre bu haber yalnızca The Scoop’un bir söyleşisinde paylaşıldı.

Kurulacak DEX’in (merkeziyetsiz borsa) kullanıcıların oyun oynamaya devam etmelerine yardımcı olması bekleniyor.

Mevcut durumda kullanıcılar tokenlerini takas etmek için platformdan çıkarmak zorundaydılar. Yeni sistemde bazı zorlukların kaldırılması hedefleniyor.

DEX, Axie Infinity için özel olarak oluşturulmuş Ethereum bağlantılı bir yan zincir olan Ronin üzerine inşa edilecek.

AXS büyüme lideri Jeff Zirlin The Block’a “İnsanlar sürekli bir köprü kullanmak zorunda kalmadan tokenlerini aynı yerden almak ve kullanmak istiyor.” dedi.

Axie Infinity, kullanıcıların “axies” adı verilen yaratıkları satın almasına, satmasına ve üretmesine olanak tanıyan blok zincir üzerine kurulu bir oyundur.

ConsenSys destekli proje Ağustos ayında 1.7 milyon aktif kullanıcıya ulaştıktan sonra ilgide bir miktar geri çekilme oldu. Haftalık hacim şu sıralar 130 milyon dolar seviyelerinde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
ÖZGÜR

Yükseldikten sonra yazıyorsunuz.
Biz alırız düşer.


Başa dön tuşu