coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAyı Analisti il Capo Altcoin Rallisi Tahminlerini Paylaştı, Yakın Zamanda Satın Aldığı...

Ayı Analisti il Capo Altcoin Rallisi Tahminlerini Paylaştı, Yakın Zamanda Satın Aldığı Dört Altcoini Açıkladı!

Altcoinlerin son bir kez daha yükseleceğini ifade eden İl Capo, alım yaptığı altcoinleri açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ayı lehine görüşleriyle tanınan ve düşüş yorumlarıyla yatırımcılar tarafından sıkça eleştirilen il Capo of Crypto, Telegram üzerinden altcoinleri değerlendirdi.

Bitcoin’de uzun süredir 50.000 doların geleceğini savunan il capo, bu analizinde başarılı oldu ve BTC 50.000 dolara ulaştı.

50.000 doların zirve olacağını ve buradan bir geri dönüş beklediğini belirten analist altcoinlerde hareketlenme başladığını söyledi.

İlgili Haber  Son Dakika! ABD Enflasyon Verileri Açıklandı! İşte Bitcoin ve Doların İlk Tepkisi!

Bitcoin ile birlikte altcoinlerde de güçlü bir geri dönüş bekleyen analist, bu düşüş öncesinde altcoinlerin son bir kez daha yükseleceğini ifade etti.

Ayrıca bu son yükselişin düşük likiditeye sahip altcoinlerde daha güçlü olabileceğini belirten il capo, düşük likiditeye sahip olduğunu düşündüğü altcoinlerde alım yaptığını da açıkladı.

İl Capo alım yaptığı altcoinlerin Uniswap (UNI), Sushiswap (SUSHI), Avalanche (AVAX) ve Hedera (HBAR) olduğunu paylaştı.

“Altcoinler hareketlenmeye başlıyor. Daha önce de söylediğimiz gibi bu, güçlü bir geri dönüş öncesindeki son ayak olmalı.

Ancak bu son hamle bazı düşük likiditeli altcoinler için güçlü olabilir, bu yüzden birkaç hafta önce altcoinlere maruz kalmayı ekledim.

Bunlar UNI, SUSHI, AVAX ve HBAR.”

İl Capo daha önceki paylaşımlarda portföyünün %30’unun altcoinlerden %70’inin ise nakit paradan oluştuğunu söylemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları