Kripto HaberleriBitcoinAyıda Bitcoin ve Ethereum'a Kaçan Kripto Şirketinden Yeni Açıklama: "Artık Zamanı Geldi..."

Ayıda Bitcoin ve Ethereum’a Kaçan Kripto Şirketinden Yeni Açıklama: “Artık Zamanı Geldi…”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para yatırım şirketi Pantera, ilkbahardan bu yana ilk kez Bitcoin ve Ethereum’dan altcoinlere geri dönüyor.

Pantera Capital, “Ethereum’dan Daha İyi Performans Göstereceğine İnandığı Altcoinlere Geçiyor”

Eş Yatırım Sorumlusu Joey Krug’a göre, firma geçen yıl “daha fazla düşüşten kaçınmak için” altcoinlerden Ethereum’a geçti, ancak “önümüzdeki döngüde ETH’den daha iyi performans göstereceğine” inandığı bazı altcoinlere geri dönmeye başladı.

Bu hamle, kripto para birimlerinin, Bitcoin’in değerinin %60’ından fazlasını kaybettiği geçen yılki bozgunun ardından Ocak ayında mütevazı bir ralli görmesiyle geldi. Pantera’nın Liquid Token Fund’ı 2022’de %80 değer kaybetti.

Krug, “Bu, genel olarak risk varlıkları için çok acımasız bir yıldı” dedi.

Firma geçen hafta yaptığı bir yatırımcı toplantısında, tipik olarak bir seferde 15 ila 25 likit tokene yatırım yapan Likit Token Fonu’nun bu ay tekrar yükselişe geçtiğini ve bu yıl şimdiye kadar yaklaşık %47 arttığını söyledi.

Pantera, Bloomberg Galaxy Crypto Index fonunun 2022’de %72 düştüğünü ve Ocak ayında yaklaşık %40 arttığını söyledi.

Pantera Capital, San Francisco, Kaliforniya merkezli bir kripto para yatırım firmasıdır. Şirket 2013 yılında kuruldu ve kripto sektöründeki en eski yatırım firmalarından biri olarak tanınıyor.

Kripto para piyasasının Ocak ayında yaşadığı ralli ile birlikte Bitcoin fiyatı FTX çöküşü öncesindeki seviyesinin üstüne çıkmıştı. BTC fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 22.700 dolar seviyesinden işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları