Haberler

Azerbaycan’da Halk Kripto Paralara İlgi Gösterebilir

Azerbaycan zor zamanlar yaşıyor, ülkeyi yönetenlere karşı ayaklanan halk evlere girmezken ülkedeki rüşvet ve benzer olaylar protesto ediliyor.

Türkiye’ye yakın olması ile bilinen ve dil uyumu nedeniyle sevilen kardeş ülke Azerbaycan son zamanlarda zorlu günlerden geçiyor. Halkın bir kısmı yakın zamanda ülkede yaşanan olaylar başta olmak üzere uzun yıllardır devam eden rüşvet ve benzer sorunların son bulmasını istiyor.

Azerbaycan halkının bir kısmının son dönemde bankalara olan güveninin azalması ve buna bağlı sorunlar nedeniyle kripto para birimlerine yönelebilecekleri ve kripto para satın alarak daha fazla kazanç elde etme şansını da değerlendirebilecekleri belirtildi. Ülkede kripto paralar yasak olmasa da hükümetin bu dönemde atabilecek pek farklı adımı olmadığı, özellikle ABD’nin dikkatini çekmesi durumunda ülkede yaşanan zor günlerin daha kötü bir sürece sürüklenebileceğinden endişe ediliyor. Henüz Azerbaycan’da kripto para birimi madenci sayısı da çok az.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu