Haberler

Azerbaycan’da Halk Kripto Paralara İlgi Gösterebilir

Azerbaycan zor zamanlar yaşıyor, ülkeyi yönetenlere karşı ayaklanan halk evlere girmezken ülkedeki rüşvet ve benzer olaylar protesto ediliyor.

Nexo

Türkiye’ye yakın olması ile bilinen ve dil uyumu nedeniyle sevilen kardeş ülke Azerbaycan son zamanlarda zorlu günlerden geçiyor. Halkın bir kısmı yakın zamanda ülkede yaşanan olaylar başta olmak üzere uzun yıllardır devam eden rüşvet ve benzer sorunların son bulmasını istiyor.

Azerbaycan halkının bir kısmının son dönemde bankalara olan güveninin azalması ve buna bağlı sorunlar nedeniyle kripto para birimlerine yönelebilecekleri ve kripto para satın alarak daha fazla kazanç elde etme şansını da değerlendirebilecekleri belirtildi. Ülkede kripto paralar yasak olmasa da hükümetin bu dönemde atabilecek pek farklı adımı olmadığı, özellikle ABD’nin dikkatini çekmesi durumunda ülkede yaşanan zor günlerin daha kötü bir sürece sürüklenebileceğinden endişe ediliyor. Henüz Azerbaycan’da kripto para birimi madenci sayısı da çok az.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı