Kripto HaberleriHaberlerAzerbaycan Ve Ermenistan Arasında Gerginlik Tavan Yaptı - Bitcoin'e Talepte Bölgesel Artış...

Azerbaycan Ve Ermenistan Arasında Gerginlik Tavan Yaptı – Bitcoin’e Talepte Bölgesel Artış Beklentisi Oluştu

Takip et

Ermenistan yönetiminden yapılan açıklamada müttefikleri ile beraber Azerbaycan’ın “saldırgan tutumuna” karşı adımlar atılacağı bildirilirken, Azerbaycan yönetiminden de benzer açıklamalar geldi. ABD yönetiminden henüz açıklama yapılmazken İran bölgede arabuluculuk yapmayı önerdi.

Ermenistan Başbakanı Paşinyan, Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile “Türkiye’nin bölgedeki saldırgan Ermenistan tutumunu” görüşürken, özellikle ABD yönetiminden henüz açıklama yapılmaması dikkatleri çekti.

Tüm bunlar yaşanırken özellikle bölgede çok sayıda Azeri ve Ermeni vatandaşının kısa süre içerisinde kripto para birimi yatırımlarını arttırma girişimleri olduğu iddia edilirken, Twitter ve sosyal medya sitelerinde birçok 2 ülke merkezli kripto para hesaplarından “bu dönemde en iyi yatırım ve en güvenli yatırım kripto para birimleridir” benzeri ifadeler paylaşıldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları