Haberler

Bahamalar’da Kripto Para İle Yardım Gönderenlerin Sayısı Yükseliyor!

Bahamalar Dorian Kasırgası ile yıkıldı!

Bahamalar yüzyıllardır görülmemiş bir kasırga etkisi sonrasında binlerce insanın etkilendiği bir ülke oldu. Adalardan oluşan ve 400 bin nüfusa sahip olan ülke tarihindeki en büyük sorunlarından ve ekonomik kayıplarından bir tanesini bu ay yaşadı. Yaşanan kayıp milyarlarca doları bulsa da ABD, İngiltere ve Avustralya gibi ülkeler derhal harekete geçti ve yardım çalışmalarına başladı. Kızıl Haç tarafından 500 bin dolarlık yardım çıkarılırken, Bahamalar’a kripto para birimleri ile milyonlarca dolarlık yardım gönderilmesi bekleniyor.

Bahamalar hükümeti bu sorunların telafi edileceğini açıkladı ve vatandaşların bu tür afetler karşısında yaşadığı ekonomik kayıp ile ilgili ‘bir şekilde giderileceğini’ açıkladı. Ancak hükümetin bu kadar büyük sorunu tek başına dünyadan yardım edilmeden onarımı mümkün bile değil.

Kripto para birimleri ile yardımların artması sonucunda ülkedeki yaralar sarılmaya başlanacak olsa bile evlerin yeniden yapılması, adadaki sorunların giderilmesi için bir süre boyunca zaman gerekecek ve maddi olarak sorunların büyük kısmının yardımlar ile giderilmesi bekleniyor.

*ABD Sahil Güvenliği ve İngiliz Kraliyet Donanması bölgede yardım için Bahamalar’a yardım etmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu