BitcoinHaberler

Bakkt CEO’su ABD Senatörlüğü İçin Yarışıyor

Trump, Bakkt CEO'sunun Senatör Seçilmesini Engelleyecek mi?

Bakkt CEO’su Kelly Loffler, ABD’de senatörlüğe aday olacağı haberleriyle gündeme geldi.

Bilindiği gibi Bakkt,tüm kripto para hizmetleri için tasarlanan bir platform. Bakkt’ı benzerlerinden ayıran en önemli şey ise New York Menkul Kıymetler Borsası’nı kuran şirketin bir ürünü olarak piyasaya sürülmesi ve Microsoft, BCG ve Starbucks gibi dev şirketlerin desteğini arkasına alması.

Amerika’daki yerel bir haber kaynağının aktardığı bilgiye göre Bakkt CEO’su Loeffler önümüzdeki hafta senato üyeliğine aday gösterilecek.

Trump Durumdan Hoşnut Değil

Her ne kadar Loffler yaptığı açıklamalarla Trump yanlısı bir tavır içerisinde olsa da Trump’ın bu durumdan çok da hoşlanmadığı biliniyor. Başkan Trump ve birçok parti lideri senatörlüğe Doug Collins’i getirmek istiyor.

Senatör adayı, Amerika sınırını güçlendirmeyi amaçladığını ve uyuşturucu ve kaçakçılıkla mücadelede kesin sonuç almayı hedeflediğini ve ülke egemenliğini hem ulusal hem de uluslararası platformda savunacağını dile getirdi. Senatör seçilmesi halinde Başkan Trump ve Senatör David Perdue ile omuz omuza hareket edeceğini ve Amerika’yı eski muhteşem konumuna getireceğini sözlerine ekledi.

Halihazırdaki senatör Johnny Isakson’ın sağlık sorunları sebebiyle görevinden ayrılacağı ve Kelly Loffler’ın atamasını bizzat açıklayacağı gündemi meşgul eden haberler arasında yer alıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı