Kripto HaberleriEthereumBakkt, Ethereum Hizmeti Başlatıyor!

Bakkt, Ethereum Hizmeti Başlatıyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kullanıcılarının çeşitli dijital varlıkları alıp, satmasına, göndermesine ve saklamasına imkan sağlayan dijital varlık platformu Bakkt Holdings, kullanıcılarının artık Ethereum (ETH) alıp satabileceğini duyurdu.

En büyük kripto para platformlarından biri olan Bakkt yaptığı açıklamada müşterilerine sunduğu Bitcoin hizmeti yanında Ethereum’u da eklediklerini belirtti.

Kullanıcılar doğrudan Bakkt uygulaması aracılığıyla ailelerine ve arkadaşlarına Ethereum gönderebilecekler.

Bakkt yaptığı açıklamada, Ethereum’un son bir yılda popülerliğinin arttığına ve kripto pazarında Bitcoin’den sonra büyük bir paya sahip olduğuna değindi.

Bakkt, kullanıcılarına Ethereum gibi dijital varlıkları kullanmaları için daha fazla fırsat vererek şirketin dijital ekonomiyi birbirine bağlama misyonu doğrultusunda dijital ticaret akışını kolaylaştırmayı hedeflediğini vurguladı.

Bakkt CEO’su Gavin Michael konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bakkt’ta, kullanıcılara dijital varlıklarının keyfini çıkarmaları için esnek fırsatlar sağlamak en önemli husustur. Uygulama listemize popüler ve büyüyen bir kripto para birimi Ethereum’u da ekledik.

Bakkt kullanıcıları, uygulamanın Bitcoin’den yararlanma yeteneklerinden zaten beğendi. Ethereum’u eklememizin büyüyen ortaklar ve varlıklar ekosistemimizi tamamlayacağından eminiz.”

Bakkt’ın Ethereum hizmeti açıklamasının şirketin New York Menkul Kıymetler Borsası’nda halka açılmasından sadece birkaç hafta sonra geldiği dikkatlerden kaçmadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları