Kripto HaberleriHaberlerBakkt Rekor Üretti: Ekim Ayından Beri 1 Hafta Hariç Rekor Kırdı

Bakkt Rekor Üretti: Ekim Ayından Beri 1 Hafta Hariç Rekor Kırdı

Takip et

Kripto para birimi yatırımcılarının ilk piyasaya geldiği dönemde endişe ile yaklaştığı Bakkt vadelileri rekor üzerine rekor kırmaya devam ediyor. Bakkt vadelilerinin Ekim 2019’dan beri her hafta 7 gün öncesine göre rekor kırdığı ve sadece 1 hafta rekor kıramadığı açıklandı. Yapılan araştırmada Bakkt vadelilerine ilginin çok fazla olduğu ve çok sayıda talep olduğu iddia edildi.

Arcane Crypto AS isimli firma tarafından Bakkt ile ilgili yayınlanan bu analizde Bakkt’ın CME’nin hacminden ‘çalmış’ olabileceğine vurgu yapılırken ne olursa olsun rekorların piyasa adına ve Bakkt adına iyiye işaret olduğuna değinildi.

Bakkt ile ilgili ”yapay hacim” iddialarının oluşmasında ise BTC’nin düşerken Bakkt vadelilerine ilginin yükselişte olması soru işaretlerine sebep olmuştu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları