Haberler

Bakkt’ın Eski CEO’su Kelly Loeffler CFTC’nin Yetkilerini Denetleyecek

Bakkt'ın eski CEO'su Kelly Loeffler, bugün ABD için önemli bir görevin başına getirildi.

Bakkt’ın eski CEO’su Kelly Loeffler, bugün artık ABD’nin Emtia ve Vadeli İşlemler Komisyonu’nun yetkilerini düzenleyecek kurumun başına getirildi. CFTC ile sorunlar yaşayan Bakkt’ın bu konuda bundan sonra daha rahat hareket edebileceği iddia edilse de bu adımın Bakkt’ın yararına olmayabileceği, aksine daha büyük sorunlar ve daha fazla cezai yaptırımlara maruz kalmasına sebep olabileceği iddiası ortaya çıktı.

Bakkt’ın eski CEO’su Kelly Loeffler, kendisinin Senato tarafından belirlenen kurallara göre devam edecek olduğunu ve herhangi bir çıkar çatışması içerisinde olmayacağını ve ABD’li diğer yöneticiler ile hareket etmeye devam edecek olduğunu açıkladı.

Bazıları yetkileri belirlemesinin Kelly Loeffler’e güç kazandıracağını ve gerekirse en ufak bir kötü adımında cezalandırılmasını istiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu