Haberler

Bakkt’ta Eksik Tamamlandı, Peki Yeni CEO Kim?

Kelly Loeffler'ın boşalan koltuğunu doldurması düşünülen en güçlü isim Adam White'tı ancak şirket yeni CEO'luk görevi için Mike Blandina'yı uygun gördü.

Bilindiği gibi Bakkt’ın eski CEO’su Kelly Loeffler ABD senatörlüğüne seçilmiş ve genç CEO’nun koltuğu boş kalmıştı.

İlgili Haber
Bakkt CEO'su Kelly Loeffler, Sonunda ABD Senatosuna Girmeyi Başardı!

Kripto para piyasasındaki tüm depolama ve yatırım işlem hizmetleri için tasarlanan bir platform olan Bakkt, boşalan CEO’luk koltuğunu kısa sürede doldurdu ve Loeffler’ın koltuğuna eski PayPal ve Google yöneticiliklerinin ardından kendi bünyesine kattığı Mike Blandina’yı getirdi.

ICE’nin kurucusu ve CEO’su Jeffrey Sprecher konula ilgili şu açıklamada bulundu:

Mike CEO’luk görevini üstelenerek Bakkt’ın stratejik yönünü, ödeme ürünlerini ve piyasalarını yönetip tüm bunların yanı sıra şirketin regülatörlerle olan ilişkisini ve finansal performansını da denetleyecek.

Adam White’ın Planları Suya Düştü

Bakkt CEO’su Loeffler’ın senatörlüğe seçilmesinin ardından boşalan koltuğunu doldurmayı planlayan Adam White’ın şirketin CEO’luk görevi için Blandina’yı atamasıyla hayal kırıklığa uğradığı kesin. Nitekim Blandina, Bakkt ailesine bu yıl yeni katıldı oysa White, Bakkt’ın baş işletme görevlisi (COO) olarak görev yapmaktaydı ve CEO’luk görevi için kendisine kesin gözüyle bakılıyordu. Şimdi White’ın yeni görevi başlamış olacak ve artık dijital varlık piyasalarına, depolama çözümlerine ve alım satıma odaklı şekilde çalışacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu