BitcoinHaberler

Bakkt CEO’su Kelly Loeffler, Sonunda ABD Senatosuna Girmeyi Başardı!

Çiçeği burnunda Senatör, görevine 1 Ocak 2020'de başlayacak.

Loeffler, adaylığı süresince Trump yanlısı bir tavır çizmesine rağmen ABD Başkanı tarafından desteklenmemişti çünkü Trump ve birçok parti lideri senatörlüğe Doug Collins’i getirmek istiyordu. Ancak oylar Kelly Loeffler’a gitti ve genç CEO sonunda ABD senatörü olmayı başardı.

İlgili Haber
Bakkt CEO'su ABD Senatörlüğü İçin Yarışıyor

ABD kulislerinde adı sıkça anılan Loeffler, Georgia eyaleti valisi Brian Kemp tarafından senatör yapılacağı haberleriyle gündeme gelmişti. Bununla birlikte eski senatör Johnny Isakson, sağlık sorunları sebebiyle görevini bırakma kararı almıştı. Isakson’ın koltuğunu devralan Kelly Loeffler attığı bir Tweetle senatörlük görevine layık görülmesinden dolayı duyduğu gururu şu sözlerle dile getirdi:

Bakkt’ın Başarısı Bununla Da Sınırlı Değil

Siyasi başarıların haricinde piyasalarda da istikrarlı bir yükselişte olan Bakkt, Bitcoin düşüş gösterirken bile yükselişte oluşuyla yatırımcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu