Sponsorlu

Balinalar İle Hareket Etmeye Hazır Mısın? 4 Günde 400.000 Doları 8,5 Milyon Dolar Yaptı

PrimeXBT'nin kopya alım satım modülü yatırımcılar için bambaşka bir kazanç kapısı haline geldi.

Popüler Bitcoin alım satım platformu PrimeXBT kullanan bir yatırımcı, kısa süre içerisinde kendisine %1.800 net getiri sağlayan işlemlere imza attı. Bu yatırımın en ilginç yanı ise, yatırımcının ünlü trader – Satoshi Bets – tarafından yapılan işlemleri takip etmesi olarak görülüyor. Söz konusu yatırımcı, ünlü analisti takip ederek 400.000 dolarını birkaç gün içerisinde 8,5 milyon dolara çıkardı.

Copy-trading olarak da bilinen kopya alım satım modülü, kullanıcıların bir platformda belirli bir kişiyi seçerek onun stratejini uygulayacak şekilde para yatırması olarak biliniyor. Çoğunlukla başlangıç seviyesindeki yatırımcıların kullandığı bu hizmet, zaten alım satım konusunda kendisini ispatlamış olanların işlemlerine açılan direkt bir kapı olarak ifade edilebilir.

PrimeXBT, Covesting Modül isimli bu hizmetini Avrupa merkezli DLT hizmet sağlayıcısı ve B2B yazılım geliştiricisi Covesting ile beraber geliştirdi ve şu an takip edilebilecek birkaç yüz alım satım stratejisi mevcut. Zirvedeki 10 stratejinin toplam performansı ise %280 ile %5.300 getiri arasında değişiyor. Bu habere konu olan olay ise diğerlerine kıyasla oldukça özel.

Covesting Kopya Alım Satım Modülü, Bu Takipçiye %1.800 Getiri Sağladı

PrimeXBT, içerisinde her iki tarafın da kazanabileceği oldukça dikkat çekici bir çözüme sahip. Bu ürün yetenekli traderlara kazandırdıkları bütün fonların %20’sini vermesi ile aslında her iki taraf için de oldukça kazançlı. Strateji yöneticisi yani trader, Başarı Ücreti isimli bu ücreti kazandırdığı her fonun %20’si oranında alıyor.

Yani bu örneğe bakıldığında PrimeXBT’nin Covesting Modülü ile takip edilen Satoshi Bets kendi işlemleri ile kazanmakla kalmayıp aynı zamanda Başarı Ücreti sayesinde 1,7 milyon dolar daha kazandı. Bu da hem traderın hem de onu takip eden yatırımcıların hayatını değiştirmiş gibi gözüküyor.

Hayat Değiştiren Bir Durum

4 gün boyunca uygulanan bu strateji, bazı insanların hayatlarını öylesine etkiledi ki onların bütün dünyası tam anlamıyla değişti. Birçok insan PrimeXBT’nin Covesting Modülünün Telegram grubuna girdi ve diğer platformlardan bile hayat değiştiren bu fırsat ile ilgili teşekkür mesajları yağdı.

Bir kullanıcı Satoshi Bets’i takip ederek kazandığı fonların ekran görüntüsünü paylaşarak, hayatını değiştirdiğini vurguladı ve kelimelerin bile teşekkür etmek için yeterli olmayacağını ifade etti.

Başka bir kullanıcı ise “doğru zamanda doğru miktarla” yatırım yaptığını belirterek ciddi bir kazanç elde ettiğini ortaya koydu.

Başka kullanıcılar da Twitter üzerinden bununla ilgili kazanç görsellerini paylaşmaya devam ediyor. Bu da çok fazla kullanıcının PrimeXBT’nin bu hizmeti sayesinde ciddi getiriler elde ettiğini göstermekte.

Alım Satım Yapmanın Yeni Yolu

Satoshi Bets’in takipçilerinin elde ettiği bu kazanç, güçlü bir platformda bulunan kopya alım satım hizmetinin kullanımının ne kadar kazançlı olabileceğini gösteriyor. Söz konusu modül PrimeXBT’ye katılan herkese açık.

Bunun için finansal bir ihtiyaç veya belirli bir kriter bulunmuyor.

Buna ek olarak Satoshi Bets’in sadece kazandırdığı insanlardan elde ettiği Başarı Ücreti bile bunun deneyimli traderlar için ne kadar kazançlı olduğunu ortaya koymakta. Satoshi Bets ve takipçileri gibi daha birçok başarı hikayesi bulunuyor ve bunların büyük bir kısmı PrimeXBT Covesting Modülü Telegram grubunda bulunabilir. 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu