Kripto HaberleriAltcoinBank Of America'dan Ethereum Raporu!

Bank Of America’dan Ethereum Raporu!

Bamk of America'dan yeni Ethereum raporu geldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum‘da gözler Nisan ayında gerçekleşecek olan ve stake edilen ETH’lerin çekilmesini mümkün kılacak Şanghay yükseltmesine çevrildi.

Mart ayının başlarında başlayan bankacılık sorunlarının kripto para piyasasına düşüş getirmesi, Ethereum’un da 1300 dolar seviyelerine kadar geri çekilmesine neden oldu.

Ancak sonrasında gelen yükseliş dalgası ETH’yi 1.850 dolar seviyelerine kadar çıkmasını sağladı.

Ethereum yatay hareketlerine devam ederken, Bank of America‘dan yeni bir ETH raporu geldi.

Coindesk’in haberine göre, Ethereum ağının merkeziyetsiz finans (DeFi) için ana sistem olmaya devam ettiğini belirten BoF analistleri, ETH’nin bu konuda çok az rakibinin olması gerektiğini söyledi.

Analistler Alkesh Shah ve Andrew Moss, Ethereum’un halihazırda rakibi az olsa da ağın verimliliğini artırmadığı sürece ETH kullanımının düşeceğini belirtti.

“Ethereum blockchain iş hacmini artıramazsa ETH benimsenmesinin ve kullanımının yavaşlaması bekleniyor.

Aynı zamanda uygulama geliştiricileri de muhtemelen inşa edilecek diğer ağları seçecek.

Bu bağlamda Ethereum’un geleceğinin, uzun vadeli uygulanabilirliğinin ve iş hacmi kapasitesini önemli ölçüde genişletmesinin yol haritasında ortaya konulan vizyonunu gerçekleştirme yeteneğine bağlı olduğunu düşünüyoruz.”

ETH ağındaki kullanıcı ve işlem sayısının artışına dikkat çeken analistler, çok sayıda işlemin ağ tıkanıklığına ve artan işlem ücretlerine neden olabileceğini belirterek bu erken başarının “iki ucu keskin bir kılıç” olduğu savundu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları