AltcoinHaberlerKripto Para

Bankalar Bu Altcoini Tercih Ediyor! Son Hamle Arab Bank Switzerland’dan Geldi!

Tezos bankaların tercihi olmaya devam ediyor.

Arab Bank Switzerland, kurumsal müşterilerin Tezos blok zinciri üzerinde XTZ alım satımı, depolanması ve stake edilmesi hizmetlerinin lansmanını duyurdu.

Invezz’in haberine göre banka Tezos yerel tokeni XTZ’yi yenilikçi ve zincirle uyumlu dijital finansal ürünleri nedeniyle seçti. Ayrıca Tezos enerji verimliliği, güçlü güvenlik ve sorunsuz yükseltmeler gibi özellikleri de yapısında barındırıyor.

50 yılı aşkın köklü geçmişe sahip özel bir banka olan Arab Bank kurumsal düzeyde müşterilerinin XTZ tokenini stake etmesine, depolamasına ve ticaretine imkan sağlayacak.

Arab Bank Switzerland Genel Müdürü Rani Jabban, özel bankacılık sektörü olarak müşterilerimize her zaman sınıfının en iyi olan varlıkları ve hizmetleri sunmaya çalıştıklarını belirterek devam etti:

Dijital varlıklar, stratejimizin temel taşıdır. En yüksek güvenlik standartlarına uyarken güçlü bir çeviklik de gerektirir. Misyonumuz gelenek ve en son yenilikler arasında köprü kurmaktır. Ölçeklenebilirliği, yüksek kaliteli yönetimi ve stake etme olanaklarıyla Tezos, vizyonumuza mükemmel bir şekilde uyuyor.

Tezos, güçlü güvenliği ve enerji verimliliği nedeniyle büyük bankalar tarafından tercih ediliyor.

Tezos, bu yılın başlarında Fransız bankası Societe Generale ile yakın zamanda ise İsviçre’nin kripto odaklı bankaları ile ortaklık kurdu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu