blank
Haberler

Başkan Donald Trump’ın Açıklamaları Korkuttu: 2 Hafta Çok Kötü Olacak!

Amerikan Başkanı Donald Trump'ın son 24 saat içerisinde yaptığı açıklamalar özellikle dikkatleri üzerine çekti.

Washington, D.C.’de Beyaz Saray’da Bilim-Sağlık Ekibi ile ortak bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Trump, ABD için en zorlu günlerden geçildiğini, küresel bir tehdit olarak Çin virüsünün ülkede kayıplara sebep olduğunu açıkladı. Çin virüsü ifadelerini kullanmaya devam eden Başkan Trump’ın açıklamasında şu kısım ise son derece dikkat çekti ve kripto para yatırımcılarını da harekete geçirdi:

Gelecek 2 hafta çok kötü şeylerle karşı karşıya kalabileceğimiz bilgisini aldım. COVID-19 nedeniyle Washington, D.C. yönetimi olarak çalışmaya devam ediyoruz, kazanan biz olacağız, Amerika olacak!

ABD’de kripto para yatırımcı sayısı azalıyor

ABD’de bu açıklamalar dolayısı ile özellikle çok sayıda kripto para yatırımcısı mevcut varlıklarını kripto para yerine dolara yönlendiriyor. Bu da kripto para kullanımının azalması ve buna bağlı piyasada açıklara sebep olabiliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu