Haberler

Başkan Donald Trump’ın Açıklamaları Korkuttu: 2 Hafta Çok Kötü Olacak!

Amerikan Başkanı Donald Trump'ın son 24 saat içerisinde yaptığı açıklamalar özellikle dikkatleri üzerine çekti.

Washington, D.C.’de Beyaz Saray’da Bilim-Sağlık Ekibi ile ortak bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Trump, ABD için en zorlu günlerden geçildiğini, küresel bir tehdit olarak Çin virüsünün ülkede kayıplara sebep olduğunu açıkladı. Çin virüsü ifadelerini kullanmaya devam eden Başkan Trump’ın açıklamasında şu kısım ise son derece dikkat çekti ve kripto para yatırımcılarını da harekete geçirdi:

Gelecek 2 hafta çok kötü şeylerle karşı karşıya kalabileceğimiz bilgisini aldım. COVID-19 nedeniyle Washington, D.C. yönetimi olarak çalışmaya devam ediyoruz, kazanan biz olacağız, Amerika olacak!

ABD’de kripto para yatırımcı sayısı azalıyor

ABD’de bu açıklamalar dolayısı ile özellikle çok sayıda kripto para yatırımcısı mevcut varlıklarını kripto para yerine dolara yönlendiriyor. Bu da kripto para kullanımının azalması ve buna bağlı piyasada açıklara sebep olabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu