Kripto HaberleriHaberlerBaşkan Erdoğan: 20 Yaş Altına Sokağa Çıkma Yasağı Getirildi

Başkan Erdoğan: 20 Yaş Altına Sokağa Çıkma Yasağı Getirildi

Takip et

COVID-19 hakkında ulusa seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 00.00’dan geçerli olmak üzere 20 yaş altına da sokağa çıkma yasağı getirildiğini açıkladı. Bir süredir uygulanan 65 yaş ve üzerine sokağa çıkma yasağının 20 yaş altına uygulanmaya başlaması ise sosyal medyada gündemi değiştirdi.

Vatandaşların evlerinde kalması yönünde açıklamalarını sürdüren Erdoğan, toplu alanlarda vatandaşların maske takmasının zorunlu hale getirildiğini, pazar, market ve benzer toplu alanlarda mutlaka maske takılması gerektiğini açıkladı.

Yasak nasıl uygulanacak?

Yasağın uygulanmasına bugün 00.00 itibari ile başlanacak ve yasağa uymayanlara yasalar uyarınca ceza kesilecek. 18 yaş altına nasıl ceza kesileceği bilinmezken, ebeveynlere yönelik bir ceza kesilmesinin söz konusu olabileceği belirtiliyor.

Erdoğan, şehirler arasında seyahat kısıtlamaları konusunda da ekstra ilave tedbirler alındığını resmî ağızdan doğrulamış oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları